Webinarium – Podsumowanie roku 2023 w zamówieniach publicznych

Webinary

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne webinarium prowadzone przez partnera Polskiej Izby Gospodarczej Czystości, które odbędzie się 4 grudnia 2023 roku o godzinie 10:00 – 11:30. Wydarzenie to poświęcone będzie podsumowaniu roku 2023 w zamówieniach publicznych.

Przygotowane szkolenie zostanie poprowadzone przez doświadczony zespół ekspertów specjalizujących się w zamówieniach publicznych.

Zapisu na webinarium można dokonać pod linkiem:

https://kklw.clickmeeting.com/podsumowanie-roku-2023-w-zamowieniach-publicznych/register

Webinarium jest skierowane do właścicieli firm, prawników wewnętrznych i osób zajmujących się w takich firmach zarządzaniem kontraktami publicznymi. Podczas webinarium omówimy następujące kwestie:

  • Zmiany w zakresie składania zaświadczeń o niekaralności.
  • Waloryzacja w orzecznictwie KIO.
  • Certyfikacja wykonawców.
  • Subsydia zagraniczne w zamówieniach publicznych.
  • Orzecznictwo Sądu zamówień publicznych.
  • Publikacje UZP.Statystyki z 2023 r.

Wydarzenie jest doskonałą okazją do zdobycia cennych informacji i wymiany poglądów z profesjonalistami w dziedzinie zamówień publicznych. Będziecie mieli Państwo również możliwość zadawania pytań prelegentom.

Zapraszamy do udziału i wspólnej dyskusji na temat najważniejszych zagadnień z zakresu Prawa zamówień publicznych. Już teraz zachęcamy do rezerwacji swojego miejsca

Do zobaczenia!

Tagi :

Udostępnij :

Ostatnie aktualności

Masz pytanie?

Wybierz dogodną formę kontaktu i zadaj nam nurtujące Cię pytanie. Jak najszybciej postaramy się udzielić fachowej odpowiedzi.