Targi Clean Expo Poland 2025

Aktualności,Targi

Szanowni Państwo,

Już niedługo ogłosimy datę kolejnych targów branży utrzymania czystości, które odbędą się wiosną 2025 roku w centrum wystawienniczym Ptak Expo. To już druga edycja organizowana w tym miejscu po pandemicznej przerwie i cieszymy się bardzo, że znów będziemy mieć możliwość stworzenia przestrzeni do wymiany wiedzy, doświadczeń i kontaktów między producentami oraz dystrybutorami urządzeń i środków czystości, a firmami sprzątającymi i zarządcami nieruchomościami.

Polska Izba Gospodarcza Czystości organizuje największe targi branży czystości już od 2003 roku, wspierając utrzymanie wysokich standardów czystości i wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań dla podnoszenia jakości świadczonych usług.

Clean Expo Poland jako platforma biznesowa

Targi Clean Expo Poland to nie tylko miejsce prezentacji nowości technologicznych związanych z utrzymaniem czystości, ale również doskonała okazja do nawiązania współpracy. Wśród wystawców zawsze znajdują się fundusze inwestycyjne, zarządcy nieruchomości oraz właściciele, co sprawia, że targi stanowią doskonałą platformę do promowania innowacyjnych rozwiązań oraz do nawiązywania korzystnych partnerstw biznesowych.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Clean Expo Poland 2025 serdecznie zapraszamy do kontaktu z biurem PIGC telefonicznie (+48 52 322 41 15) lub mailowo (biuro@pigc.org.pl).

Clean Expo Poland 2025 – innowacyjne podejście do utrzymania czystości, miejsce, gdzie spotykają się liderzy branży. To niepowtarzalna okazja do uczestnictwa w wydarzeniu, które kształtuje przyszłość branży utrzymania czystości w Polsce.

Tagi :

Udostępnij :

Ostatnie aktualności

Masz pytanie?

Wybierz dogodną formę kontaktu i zadaj nam nurtujące Cię pytanie. Jak najszybciej postaramy się udzielić fachowej odpowiedzi.