Targi Clean Expo Poland 2023

Targi

Masz ochotę poznać najnowsze rozwiązania i technologie z branży czystości? Chcesz spotkać najlepsze firmy i ekspertów w tej dziedzinie? To właśnie dla Ciebie jest Clean Expo Poland 2023!

W dniach 28-30 marca 2023, w Ptak Expo w Nadarzynie k. Warszawy, odbędą się targi Clean Expo Poland, organizowane przez Polską Izbę Gospodarczą Czystości. To wyjątkowe wydarzenie, na którym zgromadzone zostaną najważniejsze firmy z polskiego rynku cleaningowego, w tym producenci i dostawcy chemii, producenci i dystrybutorzy profesjonalnych maszyn czyszczących, firmy sprzątające oraz eksperci branży.

Podczas targów będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania i technologie, poznać oferty różnych firm, a także wymienić się wiedzą i doświadczeniami z innymi uczestnikami. To idealna okazja, aby zdobyć wiedzę, nawiązać nowe kontakty i zaprezentować swoją firmę jako lidera w branży czystości.

Nie czekaj! Zarezerwuj swój bilet już dziś i bądź częścią Clean Expo Poland 2023! Czekamy na Ciebie.

Tagi :

Udostępnij :

Ostatnie aktualności

Masz pytanie?

Wybierz dogodną formę kontaktu i zadaj nam nurtujące Cię pytanie. Jak najszybciej postaramy się udzielić fachowej odpowiedzi.