MIVOP CLEANERS

Pełna nazwa firmy

MIVOP CLEANERS Iwona Pajączkowska

Opis firmy

MIVOP CLEANERS to innowacyjna i profesjonalna firma sprzątająca. Cenne doświadczenie zawdzięczamy pracy w Wielkiej Brytanii i współpracy z wieloma firmami. Dbamy nie tylko o czystość, ale i należyty komfort wśród naszych klientów. Troszczymy się o wspólne dobro oraz otaczające środowisko, dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości produktów. Ceni nas indywidualne podejście oraz specjalistyczna wiedza z zakresu innowacyjnych technik.

Firma sprzątająca MIVOP CLEANERS oferuje szeroki wachlarz usług, które przewyższą Twoje oczekiwania. Gwarantujemy najwyższą jakość Mierzymy i wysoko i daleko – wykonujemy prace wysokościowe, dlatego zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem wielkich powierzchni tj. magazyny, hale , hale produkcyjne ,przestrzenie biurowe. Utrzymujemy porządek w obszarze terenów zewnętrznych .Zajmujemy się sprzątaniem pobudowlanym oraz remontowym.

Specjalnością naszej firmy są m. in. usługi związane z czyszczeniem, polerowaniem oraz impregnacją powierzchni wykonanych z wszelkiego rodzaju kamieni naturalnych.

W naszej ofercie znajdziecie również :

–  mycie  i czyszczenie kostki brukowej, przeprowadzamy na życzenie klientów impregnację kostki brukowej,

–  mycie i czyszczenie elewacji budynków,

–  mycie okien

– odkurzanie  elementów konstrukcyjnych hal.

Miarą naszego sukcesu jest Twoje zadowolenie!”

MIVOP_CLEANERS_350x220