Firma Voigt: 30 lat sukcesów i zaangażowania

Aktualności

Voigt to firma, która nie tylko odniosła sukces na rynku, ale także zaangażowała się w działania społeczne i dba o innowacyjność w tworzeniu produktów. Jej historia i tradycja stanowią solidny fundament dla przyszłości.

Innowacyjne produkty

Firma Voigt stawia na innowacyjność w tworzeniu swoich produktów. Dzięki własnym, unikalnym recepturom i nowoczesnym technologiom opracowuje rozwiązania, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Produkty te posiadają atesty i pozytywne opinie Państwowego Zakładu Higieny oraz spełniają wymogi ustawy o produktach biobójczych. W 2014 roku firma uruchomiła nowoczesną linię produkcyjną, co pozwoliło jej poszerzyć ofertę o ponad 300 profesjonalnych produktów, skierowanych m.in. do przemysłu, hotelarstwa, gastronomii, szpitalnictwa i firm sprzątających.

Ekspansja na rynki międzynarodowe

Produkty Voigt zyskały uznanie nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach Europy. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji firma jest w stanie dotrzeć do klientów na terenie kraju i za granicą, m.in. na Łotwie, Litwie, Słowacji, w Czechach, Rumunii, Anglii, Szkocji i Niemczech.

Zaangażowanie w rozwój branży i społeczną odpowiedzialność

Firma Voigt angażuje się w rozwój branży czystościowej poprzez szkolenia i promocję wysokich standardów higieny. Jest członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Czystości oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Branży Czystościowej The Worldwide Cleaning Industry Association. Ponadto, firma aktywnie uczestniczy w akcjach charytatywnych, wspierając ofiary wojny na Ukrainie i działając na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesowej. Wdrożyła także projekt „Work Life Balance” dla swojego personelu, promujący równowagę między pracą a życiem prywatnym.

Czytaj cały artykuł w Forum Czystości

Tagi :

Udostępnij :

Ostatnie aktualności

Masz pytanie?

Wybierz dogodną formę kontaktu i zadaj nam nurtujące Cię pytanie. Jak najszybciej postaramy się udzielić fachowej odpowiedzi.