Clean Expo Poland

Targi Clean Expo Poland 2025

Clean Expo Poland 2025 – miejsce, gdzie spotykają się liderzy branży. To niepowtarzalna okazja do uczestnictwa w wydarzeniu, które kształtuje przyszłość branży utrzymania czystości w Polsce.

Już niedługo ogłosimy termin przyszłorocznej, wiosennej emisji targów. Firmy, które już teraz chcą zagwarantować sobie najlepszą lokalizację swojego stoiska na targach zapraszamy do kontaktu:

Podsumowanie Targów Clean Expo Poland 2023

W dniach 28-30 marca 2023 odbyły się największe w tym roku Targi Profesjonalnych Rozwiązań Utrzymania Czystości organizowane przez Polską Izbę Gospodarczą Czystości. Targi organizowane były równocześnie z targami EuroGastro – International Fair of Solutions for the HoReCa Industry, stwarzając doskonałą możliwość do nawiązania szeregu kontaktów biznesowych.

Targi Clean Expo Poland skupiły czołowych przedstawicieli branży profesjonalnego utrzymania czystości, były więc doskonałą okazją do zaprezentowania wprowadzonych do oferty nowości przez wystawiające się firmy. Odwiedzający zapoznali się z najnowszymi trendami, technologiami, sprzętem oraz nowymi rozwiązaniami dla profesjonalistów.

W trakcie targów Clean Expo Poland rozstrzygnięty został konkurs na:

  1. Innowacyjną maszynę, gdzie laureatem została firma Agapit.
  2. Innowacyjne rozwiązanie, gdzie laureatem została firma Perfect Plus.
  3. Innowacyjne ekologiczne rozwiązanie, gdzie laureatem została firma Bona.
  4. Innowacyjny środek chemiczny, gdzie laureatem została firma Kryształ.

Nagrodę publiczności otrzymała firma Kärcher.

Mimo, iż była to pierwsza edycja w Ptak Warsaw Expo, impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Liczba odwiedzających, jak i wrażenia po imprezie wieszczą sukces na przyszłość. Wystawcy są zgodni, że Clean Expo Poland wpisze się na stałe w kalendarz branżowych imprez targowych.

Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy za zainteresowanie, ciekawe rozmowy oraz owocne spotkania. W przypadku chęci nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu poprzez adres mailowy: aneta.wilbrandt@pigc.org.pl

Pragniemy podziękować wszystkim wystawcom i już teraz zaprosić Państwa na kolejną edycję Clean Expo Poland, która odbędzie się wiosną 2025.

A to fotorelacja z targów w 2023 roku.

Masz pytanie?

Wybierz dogodną formę kontaktu i zadaj nam nurtujące Cię pytanie. Jak najszybciej postaramy się udzielić fachowej odpowiedzi.

Formularz kontaktowy