Certyfikowanie kwalifikacji „Planowanie i realizowanie procesu profesjonalnego utrzymania czystości”

Aktualności

Minister Rozwoju na podstawie ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji oraz ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego nadał Polskiej Izbie Gospodarczej Czystości uprawnienia do certyfikowania kwalifikacji  „Planowanie i realizowanie procesu profesjonalnego utrzymania czystości”.

Osoba posiadająca kwalifikację rynkową „Planowanie i realizowanie procesu profesjonalnego utrzymania czystości” jest przygotowana do wykonywania zadań związanych z profesjonalnym utrzymaniem czystości w różnych obiektach. Wykazuje się samodzielnością w ramach wykonywanych działań zawodowych i ponosi odpowiedzialność za swoje działania. Jest przygotowana do samodzielnego wykonywania zleconych jej zadań zawodowych, zgodnie z określonymi procedurami danego miejsca pracy, zasadami zawartymi w Karcie charakterystyki produktu chemicznego i planem higieny oraz obowiązującymi przepisami, w tym związanymi z bezpieczeństwem i higieną pracy. Posługuje się również pojęciami i terminologią dotyczącą wykonywanych zadań.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się w celu uzyskania kwalifikacji rynkowej. Szczegóły znajdziecie w zakładce Edukacja > Kwalifikacja rynkowa

Tagi :

Udostępnij :

Ostatnie aktualności

Masz pytanie?

Wybierz dogodną formę kontaktu i zadaj nam nurtujące Cię pytanie. Jak najszybciej postaramy się udzielić fachowej odpowiedzi.