Bezpłatne webinarium – Gwarancje bankowe i ubezpieczeniowe w orzecznictwie – podsumowanie roku 2023

Webinary

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne webinarium Partnera Polskiej Izby Gospodarczej Czystości, które odbędzie się 27 lutego 2024 r. o godzinie 10:00 – 11:30. Wydarzenie poświęcone będzie podsumowaniu orzeczeń sądowych oraz zmian prawnych, które miały miejsce w 2023 r. dotyczące gwarancji bankowych i ubezpieczeniowych.

Przygotowane szkolenie zostanie poprowadzone przez doświadczony zespół ekspertów specjalizujących się w gwarancjach bankowych i ubezpieczeniowych.

Zapisu na webinarium można dokonać pod linkiem: https://kklw.clickmeeting.com/gwarancje-bankowe-i-ubezpieczeniowe-w-orzecznictwie-podsumowanie-roku-2023/register

Webinarium jest skierowane do właścicieli firm, prawników wewnętrznych i osób zajmujących się w takich firmach gwarancjami bankowymi i ubezpieczeniowymi. Podczas webinarium omówimy następujące kwestie:

  • ogólne informacje na temat sporów z gwarancji ubezpieczeniowych i bankowych – statystyka, trendy w zakresie kierunków orzeczeń,
  • wybrane klauzule gwarancyjne – istotne orzecznictwo.

Wydarzenie jest doskonałą okazją do zdobycia cennych informacji i wymiany poglądów z profesjonalistami w dziedzinie gwarancji bankowych i ubezpieczeniowych.

Już teraz zachęcamy do rezerwacji swojego miejsca.

Do zobaczenia!

Tagi :

Udostępnij :

Ostatnie aktualności

Masz pytanie?

Wybierz dogodną formę kontaktu i zadaj nam nurtujące Cię pytanie. Jak najszybciej postaramy się udzielić fachowej odpowiedzi.