LYRECO – nowy członek PIGC

Aktualności

Mamy zaszczyt przedstawić nowego członka Polskiej Izby Gospodarczej czystości – LYRECO POLSKA SA.

Misją Lyreco jest bycie pionierem w dostarczaniu w sposób zrównoważony wszystkiego, czego potrzebuje każde miejsce pracy, aby pracownicy mogli skupić się na tym, co najważniejsze.

Grupa Lyreco istnieje od 1926 roku jako prywatna firma. Jest europejskim liderem i trzecim co do wielkości dystrybutorem produktów i usług związanych z miejscem pracy na świecie. Działa bezpośrednio w 25 krajach w Europie i Azji, a poprzez sieć dystrybucyjną swoich partnerów obejmuje 15 dodatkowych rynków na 4 kontynentach.

Dzięki ciągłemu dążeniu do doskonałości w zakresie obsługi klienta, silnemu partnerstwu z renomowanymi dostawcami i wydajnej logistyce stale rozwija się i dostosowuje do wciąż zmieniających się miejsc pracy. Uwzględnia zróżnicowane potrzeby na produkty i usługi skupiając się na środkach ochrony indywidualnej oraz higienie i chemii profesjonalnej. Oferuje także artykuły spożywcze, materiały biurowe, meble, sprzęt IT, rozwiązania druku. Jest też wyłącznym dystrybutorem w Polsce Nespresso Professional (rozwiązania kawowe dla biznesu). Realizując swoje priorytety związane ze zrównoważonym rozwojem i odpowiadając na potrzeby klientów Lyreco dynamicznie poszerza ofertę produktów o neutralnym lub mniejszym wpływie na środowisko (zgromadzone pod hasłem Sustainable Selection), dzięki czemu pomaga klientom tworzyć miejsca pracy bardziej przyjazne środowisku i dbać o planetę.

Tagi :

Udostępnij :

Ostatnie aktualności

Masz pytanie?

Wybierz dogodną formę kontaktu i zadaj nam nurtujące Cię pytanie. Jak najszybciej postaramy się udzielić fachowej odpowiedzi.