Training

Eksperci branżowi Polskiej Izby Gospodarczej Czystości

Adam Góra 

Menedżer technologii utrzymania czystości w firmie VOIGT, związany z nią od 1994 roku. Posiada wieloletnie praktyczne doświadczenie w branży profesjonalnego utrzymania czystości. Trener akredytowany przez PIGC I i II stopnia. Aktywny uczestnik prac na rzecz PIGC. Autor wielu artykułów branżowych, organizator i uczestnik szkoleń o tematyce cleaningowej. Wykładowca na uczelniach i w szkołach hotelarskich. Posiada szeroką wiedzę ekspercką, w szczególności dotyczącą:

  • środków chemicznych; ich właściwości fizyko-chemicznych, doboru i zastosowania w różnych obszarach rynku,
  • materiałoznawstwa,
  • technologii utrzymania czystości obiektów o różnym przeznaczeniu,
  • czystości i higieny obszaru HoReCa.

Jarosław Zawadzki

Dyrektor Specjalnej Jednostki Biznesowej w firmie KASTELL. Posiada 25-letnie praktyczne doświadczenie w branży profesjonalnego utrzymania czystości. Autor wielu artykułów branżowych, organizator i uczestnik szkoleń o tematyce cleaningowej. Ekspert w doborze technologii oraz urządzeń dla firm sprzątających. Certyfikowany trener Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Posiada szeroką wiedzę ekspercką, w szczególności dotyczącą:

  • optymalnego doboru narzędzi do różnych rodzajów powierzchni,
  • posadzek kamiennych – podziału, metod rozpoznawania,
  • posadzek marmurowych – renowacji  i pielęgnacji,
  • szczotek i padów stosowanych w maszynach – doboru i zastosowania.

Zasady przyznawania tytułu "Ekspert branżowy Polskiej Izby Gospodarczej Czystości"

Tytuł “Ekspert branżowy Polskiej Izby Gospodarczej Czystości” nadawany jest zgodnie z regulaminem uchwalonym przez Zarząd PIGC, a opracowanym przez Grupę roboczą ds. standaryzacji szkoleń branży profesjonalnego utrzymania czystości.

System ten ma na celu wyróżnienie osób posiadających wieloletnie doświadczenie w naszej branży, dużą wiedzę z jej zakresu lub konkretnej specjalizacji branżowej oraz promowanie standardów szkoleniowych oferowanych na rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury.

Dowiedz się więcej:

en_GBEnglish (UK)
pl_PLPolski en_GBEnglish (UK)