Nowi eksperci branżowi PIGC

Nowi eksperci branżowi PIGC

Szanowni Państwo,miło nam poinformować, iż Panowie Jacek Szargan z firmy BUZIL POLSKA, Marcin Kędziora z firmy BRAVOS oraz Oskar Kusik z firmy BONA POLSKA uzyskali tytuł eksperta branżowego.

Poniżej przedstawiamy sylwetki naszych ekspertów.

Marcin Kędziora 

Współzałożyciel oraz dyrektor handlowy w firmie Bravos. Praktyk, technolog i pasjonata. Od 20 lat jest ekspertem w branży profesjonalnego utrzymania czystości w zakresie mycia powierzchni szklanych, usuwania zabrudzeń na wysokości i czyszczenie posadzek. Jest prekursorem innowacyjnych technologii czyszczących. Jako pierwszy w Polsce wprowadził systemy do mycia okien wodą demineralizowaną i urządzenia orbitalne na światowym poziomie. Przez wiele lat przeszkolił setki osób dążących do zostania profesjonalistami w dziedzinie czystości.  Posiada szeroką wiedzę ekspercką, w szczególności dotyczącą:

  • bezpiecznego czyszczenia,
  • wprowadzania innowacyjnych rozwiązań dla firm optymalizujących procesy czyszczenia.

Oskar Kusik 

Absolwent Wydziału Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Technolog w firmie Bona. Posiada doświadczenie w branży podłóg drewnianych i elastycznych. Autor wielu artykułów branżowych, a także organizator i uczestnik szkoleń o tematyce renowacji, konserwacji oraz pielęgnacji podłóg. Ekspert w doborze technologii oraz urządzeń w zakresie renowacji, konserwacji oraz pielęgnacji podłóg. Posiada szeroką wiedzę ekspercką, w szczególności dotyczącą:

  • podłóg drewnianych – renowacja, pielęgnacja i konserwacja,
  • podłóg elastycznych – renowacja, pielęgnacja i konserwacja,
  • optymalnego doboru narzędzi do odpowiednich prac,
  • środków chemicznych, doboru i zastosowania w zależności od rodzaju podłogi.

Jacek Szargan

W branży od 2001 roku, w Buzil Polska od 2009. Od 2014 Application & Service Engineer  w regionie Polska oraz Europa wschodnia. Autor oraz uczestnik wielu artykułów branżowych ale przede wszystkim projektów szkoleniowych w zakresie poznawania technologii oraz materiałoznawstwa. Specjalista w zakresie doboru chemii, bezpiecznego zastosowania, ekonomii i ekologicznego użycia. W doskonaleniu tych wszystkich procesów wzoruje się na standardach wypracowanych przez zawodowe szkoły i instytucje w Europie zachodniej. Posiada szeroką wiedzę ekspercką, w szczególności w zakresie:

  • doboru chemii profesjonalnej dla różnych obszarów oraz materiałów stosowanych w dawnym i nowoczesnym budownictwie,
  • materiałoznawstwa: wykładzin elastycznych, tekstylnych, kamienia sztucznego, kamienia naturalnego, ceramiki, metali oraz tworzyw sztucznych,
  • zabezpieczeń i ochronny materiałów podłogowych oraz przemysłowych,
  • partner technologiczny producentów wykładzin oraz posadzek z dużym doświadczeniem w zakresie ochrony nawierzchni.

en_GBEnglish (UK)