Certyfikaty i nagrody

„Gwarant Czystości i Higieny

Certyfikat przyznawany przez Polską Izbę Gospodarczą Czystości i Higieny i Międzynarodową Organizację Jakości – TUV przeznaczony dla firm usługowych. Jest wyróżnieniem dla firm usługowych z branży utrzymywania czystości. Świadczy o spełnianiu wielu europejskich wymogów dotyczących jakości używanych produktów i sprzętu jak również wyszkoleniu personelu. Gwarant Czystości i Higieny uwiarygadnia firmy w oczach klientów i daje dodatkowy argument w negocjacjach. Klientom natomiast pomaga w wyborze wiarygodnej firmy na rynku.

W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym biurem.


Nagroda dla firm przyznawana przez kapitułę Izby


„Złota Miotła

Prestiżowa branżowa nagroda, przyznawana przez Zarząd Polskiej Izby Gospodarczej Czystości osobom mającym szczególne zasługi dla branży czystości.

Do tej pory nagrodę otrzymali:

John P. Garfinkel – Dyrektor Wykonawczy ISSA w latach 1990-2015
Mark Armitage – Dyrektor ds. targów na terenie Europy w latach 1988 -2012
Jacek Męcina – Sekretarz Stanu w MPiPS w latach 2012 -2015


„Platynowa Miotła

Rada programowa PSC zainicjowała powołanie nagrody Platynowej Miotły w celu uhonorowania osób mających szczególne zasługi na rzecz budowania branży czystościowej w Polsce. Swoje kandydatury zgłaszać mogą wszystkie ogólnokrajowe organizacje oraz stowarzyszenia związane z branżą, także członkowie PIGC i ZPB ‘PSC’. Osoba nagrodzona stanie się automatycznie stałym, honorowym członkiem Rady Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. W 2009 roku laureatem pierwszej i jak dotąd jedynej Platynowej Miotły został Marek Kowalski – pierwszy były prezes PIGC. 


pl_PLPolski