Witamy wśród członków PIGC InsterBud Polska

Witamy wśród członków PIGC InsterBud Polska

InsterBud Polska - członek PIGCMiło nam poinformować, że do Polskiej Izby Gospodarczej Czystości dołączył nowy członek – jest nim firma InsterBud Polska, zajmująca się m.in. specjalistycznym sprzątaniem przemysłowym, w tym czyszczeniem za pomocą suchego lodu oraz profesjonalną dezynfekcją pomieszczeń za pomocą systemu EGP.

 

InsterBud Polska jest firmą rodzinną założoną w 1996 roku przez Przemysława Jałocha jako przedsiębiorstwo remonotowo-budowlane. Na przestrzeni lat InsterBud znacznie rozszerzył swój zakres działalności i obecnie świadczy usługi budowlane, elektryczne i hydrauliczne, a także zajmuje się specjalistycznym sprzątaniem przemysłowym,  w tym czyszczeniem za pomocą suchego lodu oraz profesjonalną dezynfekcją pomieszczeń za pomocą Systemu EGP®.

InsterBud cały czas się rozwija i nawiązuje kolejne współprace z firmami na terenie całej Polski. Obecnie przedsiębiorstwo świadczy usługi między innymi dla Piekarni Oskroba czy KWP Lublin. Insterbud wyróżnia świetna organizacja oraz profesjonalizm – prace zawsze wykonywane są terminowo i z najwyższą staranności.

Zobacz ofertę firmy

 


pl_PLPolski