Nowe firmy członkowskie PIGC

Nowe firmy członkowskie PIGC

Miło nam poinformować, że w tym tygodniu do grona Członków Polskiej Izby Gospodarczej Czystości dołączyły dwie firmy: DIP Cleaning i AWIMA.

Spółka DIP Cleaning specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług porządkowych. W ramach bieżącej działalności obsługuje m.in. osiedla i spółdzielnie mieszkaniowe, obiekty biurowe, magazyny, hale produkcyjne, obiekty usługowe oraz użyteczności publicznej. Firma wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne, przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu oraz certyfikowanych środków czystości. DIP Cleaning dostarcza najwyższej jakości usług m.in. w obszarze kompleksowego sprzątania powierzchni wewnętrznych, utrzymania terenów zewnętrznych i pielęgnacji terenów zielonych.

 

 

Awima - Członek PIGC

Frma AWIMA świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie sprzątania powierzchni wewnętrznych, a także porządkowania terenów zewnętrznych i pielęgnacji terenów zielonych. Przedstawiciele przedsiębiorstwa wskazują na indywidualne podejście do każdego projektu, w odniesieniu do specyfiki obiektu oraz oczekiwań klientów. AWIMA jest także dystrybutorem środków do czyszczenia i dezynfekcji.

 

 


pl_PLPolski