Czystość z certyfikatem

Czystość z certyfikatem

Nie jest łatwo znaleźć firmę, która wyczyści mieszkanie na połysk, perfekcyjnie upierze ubrania, zadba o utrzymanie czystości na najwyższym poziomie. Na rynku czystości działa armia zarówno domorosłych, jak i profesjonalnych specjalistów, z której wyłowienie perły jest nie lada sztuką.

Gwarant Czystości i Higieny

Renomowana jednostka certyfikacyjna TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. i branżowa Polska Izba Gospodarcza Czystości stworzyły program „Gwarant Czystości i Higieny”, który pozwala zweryfikować jakość usług firm działających na tym rynku i nadać najlepszym certyfikat otwierający drzwi do najbardziej wymagających klientów.

Przedsiębiorstwo, które z powodzeniem przejdzie przez dwuetapowy program audytowy, może uzyskać certyfikat potwierdzający wysoką jakość oferowanych usług. Firma zostaje również wpisana do międzynarodowej bazy certyfikatów, dzięki czemu przyznaje się jej indywidualny numer ID, który pozwala partnerom na szybkie uzyskanie kompleksowej informacji na temat certyfikowanej firmy. Firma może także wyróżnić się spośród licznego grona podmiotów o podobnym profilu działalności, ma szanse uzyskać korzystniejsze kontrakty, zyskać w oczach klientów, kontrahentów, a także pracowników. Certyfikat „Gwarant Czystości i Higieny” na pewno wyróżnił nas na rynku, a także zwiększył zainteresowanie profesjonalizacją usług w branży. – mówi Eugeniusz Łapawa, prezes zarządu spółki HTS MEDIJ, działającej na rynku usług pralniczych. Warto pamiętać o tym, że certyfikat poprawia wizerunek całej branży, a także zachęca wszystkie firmy działające w tym sektorze do podnoszenia jakości świadczonych usług.

Czytaj więcej w Forum Czystości


pl_PLPolski